وبلاگ

جوانسازی پوست با آر اف فرکشنال یا آر اف میکرونیدلینگ چیست؟ 

جوانسازی پوست با آر اف فرکشنال یا آر اف میکرونیدلینگ چیست؟

با گذشت زمان انسان شادابی و نشاط را در خود کمرنگ تر می بیند و بیش از پیش سعی در آن دارد که بتواند با استفاده از راههای مختلف و کمک های خارجی شادابی و نشاط را به جسم خود ببخشد. پوست یکی از مهمترین و شاید می توان به جرات گفت تنها عنصر زیبایی در انسان می باشد که به مرور زمان دچار آسیب هایی می شود برخی از این آسیب ها عبارت است از بالا رفتن سن، استفاده از مواد آرایشی نامرغوب، دستکاری کردن جوش های ویروسی و عفونی که پس از مدتی از خود جای در پوست می گذارند و همچنین باقی مانده ی زخم  ناشی از حادثه و … که این موارد باعث می شوند زیبایی پوست از بین رفته و فرد برای برطرف سازی آن راههای مختلفی را امتحان می کند در اینجا قصد داریم جوانسازی پوست با آر اف را برایتان شرح دهیم.

جوانسازی پوست با آر اف

یکی از راههای جوانسازی پوست استفاده از آر اف فرکشنال می باشد که در این تکنیک دیگر از امواج مضر نوری استفاده نشده و امواج آر اف  جایگزین آن خواهد شد. در انجام آر اف فرکشنال اپیدرم پوست آسیبی نخواهد دید و حرارت دستگاه فقط در قسمت عمقی پوست اثر می گذارد. دستگاه آر اف فرکشنال یا میکرونیدلینگ یکی از بهترین و بی خطر ترین راهها برای جوانسازی پوست می باشد که تاثیر گذاری آن نسبت به دستگاهها و روش های دیگر 3 برابر می باشد.  آر اف ها با تحریک کلاژن سازها و ترمیم کلاژن ها باعث سفت شدن پوست می شود و به نوع دیگری فرآیند بازسازی پوست را در جریان می سازند.

مزایای جوانسازی پوست (با آر اف فرکشنال یا آر اف میکرونیدلینگ) چیست؟

نخستین مزیتی که آر اف فرکشنال نسبت به دستگاههای دیگر دارد نداشتن دوران نقاهت و عوارض جانبی می باشد.
آر اف میکرونیدلینگ یا همان فرکشنال زمان را برای ما کوتاه تر کرده است که علاوه بر آن دقت را بالا برده است.
این تکنیک برای تمامی نوع های پوست و با هر آسیب سطحی قابل انجام است و محدودیت خاصی ندارد در نتیجه دایره فعالیت خود را نسبت به روش های مشابه دو برابر کرده است.
شما می توانید پس از انجام جوانسازی پوست از موارد آرایشی و … استفاده کنید.

معایب

منع استفاده برای خانم های باردار
منع استفاده برای افرادی که فشار خون بالا دارند
منع استفاده برای کسانی که از بیماری دیابت رنج می برند
منع استفاده برای  کسانی که به تازگی در معرض نور خورشید پوده و پوستشان شل شده است
احتمال ایجاد شدن گوشت اضافه
التهاب در فضاهای پوست

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید